O firmie

SYLCHEM oferuje pełen wachlarz wysokiej jakości produktów po korzystnej cenie dzięki współpracy z wiodącymi producentami oraz importerami.

Firmę Sylchem tworzą ludzie, którzy ponad 15 lat pracują w branży. A zdobyte przez nich w tym czasie  doświadczenie w działach sprzedaży, obsługi klienta i logistyki jest dla naszych klientów gwarancją profesjonalnej współpracy. Ponadto jesteśmy elastyczni oraz bierzemy pod  uwagę potrzeby klienta.


Zawsze naszymi priorytetami są:
•    kompleksowe zaopatrzenie Państwa laboratorium
•    solidność, wiarygodność, terminowość
•    pełne doradztwo (oferujemy też własny transport oraz odbiór opakowań)

Korzyści wynikające ze współpracy z Sylchem;


Oszczędność czasu i pieniędzy;

Produkty firmy Sylchem
Nasza firma bezustannie rozszerza swój asortyment. Jesteśmy po to, aby zapewnić Państwu wszystko, czego potrzebujecie do pracy - od standardowego produktu po robiony na zamówienie przez naszych partnerów handlowych.

Transport i dostawa we wskazane miejsce
Nasi pracownicy dowiozą i wniosą zamówiony towar we wskazane miejsce. Do każdej dostawy każdorazowo dostarczamy Świadectwo Kontroli Jakości oraz pełną dokumentację.

Odbiór opakowań
Odbieramy opakowania i odpady opakowaniowe po wszystkich odczynnikach oraz chemikaliach zakupionych w naszej firmie. Odpady opakowaniowe przekazujemy do producentów, importerów lub do firmy, zajmującej się utylizacją odpowiedniego kodu odpadów, z którą mamy zawartą umowę.

Mniej pracy biurowej - jedno zamówienie
Skomasowanie zamówień u jednego dostawcy pozwoli Państwu zaoszczędzić czas oraz uniknąć dodatkowych  kosztów. Jedna dostawa, jedna faktura, jedna osoba do kontaktu - to ekonomiczne rozwiązanie na dzisiejsze czasy.

Bezpieczeństwo
Nasza firma na bieżąco monitoruje wszystkie zalecenia prawne oraz rozporządzenia. Wszelkie niezbędne dokumenty są rzetelnie przygotowywane i przekazywane naszym Klientom (kaucje, oświadczenia, itp.) i odpowiednim państwowym jednostkom nadzorującym.
Wraz z towarem dostarczamy pełną dokumentację, którą przekazuje nasz kierowca. Pracownicy naszej firmy mają pełną wiedzę na temat przepisów prawa.
W zakresie doradztwa  ADR mamy podpisaną umowę z doradcą ds. transportu drogowego towarów niebezpiecznych.

Korzyści finansowe

Brak zapasów (magazyn Sylchem twoim magazynem)
By uniknęli Państwo dodatkowych kosztów, nasze magazyny przy ulicy Zimorodkowej 4 są do Państwa dyspozycji - nie trzeba składować odczynników w swoich magazynach. Informowanie nas o swoich cyklicznych potrzebach pozwoli nam oraz Państwu na realizację dostaw w najbardziej ekonomiczny sposób.

Ciągłość pracy laboratorium (dzięki współpracy z wieloma producentami poszukamy Państwu zamienników)
Dzięki współpracy z wieloma producentami oraz importerami, staramy się nie dopuścić do sytuacji, w której może zabraknąć jakiegoś produktu, a jeśli już do tego dojdzie, szukamy zamienników i po konsultacjach z Państwem realizujemy zamówienie. Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze!

Komfort pracy
Dzięki temu, że nie jesteśmy związani kapitałowo z żadnym producentem, zapewniamy Państwu to, czego potrzebujecie. Naszym zadaniem jest przybliżenie Państwu tego, co oferuje rynek, ale to Państwo podejmujecie decyzję. Firma Sylchem jest po to, by zrealizować Państwa potrzeby w najlepszych cenach. My rozumiemy, iż komfort pracy naszych klientów jest bardzo ważny.